قال علي عليه‌السلام : إِنَّهُ لَيْسَ لِأَنْفُسِكُمْ ثَمَنٌ إِلَّا الْجَنَّةَ فَلَا تَبِيعُوهَا إِلَّا بِهَا؛ امير مومنان عليه‌السلام مي‌فرمايند: همانا براي شما بهايي جز بهشت نيست، پس به کمتر از آن نفروشيد. (نهج‌البلاغه، حکمت456)

سوال :

من دانشجو هستم. در حال حاضر گرگان ايمان در دانشگاه و در کشور زياد شده‌اند و کسانی مثل شما نقش مهمی در روشن شدن شبهات داريد؛ با اين جوی که درست کرده‌اند شما راهی را به ما پيشنهاد دهيد که ما بتوانيم در راه ولايت حرکت کرده و قلب مقدس امام زمان از ما راضی و خوشنود باشد.

 1. خوب و جدي درس بخوانيد. عبادات و وظايف ديني (اعم از فردي و اجتماعي) را با اخلاص و جديت انجام دهيد. با مطالعه مطالب اصيل اسلامي و تماس حضوري با اسلام شناسان حقيقي پايه هاي اعتقادي خود را محكم كنيد. جلسات مذهبي را تقويت كنيد و براي خود يك برنامه منظم و سير مطالعاتي در كتابهاي اسلامي معتبر از قبيل كتابهاي شهيد مطهري قرار دهيد. با منطق و استدلال، شبهات مخالفان را پاسخ دهيد و اگر جواب شبهه اي را نمي دانيد حتماَ سؤال كنيد. ما آماده پاسخ گويي به سؤالات شما و ديگران هستيم.

آدرس: قم - بلوار محمدامين(ص) - بلوار جمهوری اسلامی - مؤسسه آموزشی و پژوهشی امام خمينی(ره) پست الكترونيك: info@mesbahyazdi.org